bursa ilaçlama
 ilaçlaması

bursa ilaçlama

böcek ilaçlaması

hamamböcekleri ilaçları ve mücadele

aar ile mücadele

akar ilaçları

akar ilaçları

akar ilaçları,mite,mite fotoğrafları,mite,mite görüntüsü,mayt fotoğrafı,mayt resimleri

iletişim telefonlar

Anasayfa  

Akar İlaçlama

Kısa Açıklama
:
Akarlar diğer böcek türlerine bağlı olarak farklı yapıları ve boyları vardır. Bir akar üzerinde taşıdığı virüslerden dolayı çeşitli hastalıklar bulaştırabilir.Bu özelliklerinden dolayı akar ilaçlama kesinlikle uzman bir ilaçlama şirketi yapmalıdır
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Akar İlaçlama,Akar ilaçları,Akar ilaçlamnın Önemi
akar türleri,akar çeşitleri,akar böcekleri Akar böceklerini gözlerimizle görmemiz imkansızdır.10gr deride yaklaşık 5.000.000 yakın akar böceğini yaşadığını düşünürsek daha iyi anlayabiliriz.Akar micro milimetre boyutundadır yani bir milimetrenin 1000 katı küçüktür.İnsan ve hayvan vücutlarında milyonlarca akar vardır ve derilerdeki bakteriler'le beslenirler.Akarlar en çok kirli ortamları severler bu yüzden ilaçlama şirketi olarak biz akar ilaçlaması yaparken en çok evlerde akarla karşılaştığımız yerler koltuk,halı,yatak gibi ortamlardır.Akarların insanlara verdiği en büyük zararlar arasında astım hastalığı gelmektedir. 180 çeşit akar böceği türü vardır ve en fazla 45 mikron boyutuna kada büyürler.Akarları bu taşıdığı özelliklerinden ve insanlara bulaştırdığı hastalıklardan dolayı akar ilaçlaması son derece ciddiye alınaması gereken bir konudur.
Akar ilaçlama için alanında uzman ekibiyle 7/24 hizmet veren firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

bursa kene ilaçlama Maytlar bütün dünyada allerjik reaksiyonları tetikleyen bunlar arasında özelliklede Astım hastası olan hastaların hastalığını ileri boyutları taşımasına sebep olan tehlikeli bir böcek türüdür. Türkiyede son dönemlerde Astım hastalığının artmasında İnsanların günlük yaşamlarında geçirdikleri sürelerde bulundukları bölgelerdeki akar sayısının bi hayli önemi vardır!!

bursa kene ilaçlama 10 yıl kullanılan bir koltukta 5 ile 10 milyon akar yaşadığı biliyormuydunuz!!

bursa kene ilaçlama Miteler veya Akarlara karşı,ev ve işyerlerinde mücadele en önemli nokta eşyaların ilaçlaması periyodik olarak yapılmalıdır.Bunlara ilave olarak evde tozların sık sık alınması ve evimizde temizlik kurallarına dikkat etmeniz gereklidir.

Akarlar(Mite,Mayt veya Toz Akarı) ile Mücadele Edilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 • Maytlar en çok tüylü eşyalarda çok bulunmaktadırlar. Bunun sebebi burda hızlı bir şekilde üretip,çoğalabilcek bir ortamı rahatlıkla bulabilmeleridir.Evinizde,özellikle yatak odalarınızda,bodrum katlarınızda yün eşyalar bulundurmamayı özen gösterme ve yün eşyalarımızı 50 derece sıcaklıkta en az haftada 1 kez yıkamalıyız.
 • Özellikle akar hastalıkları,küçük yaş grubu çocukların bünyesi daha az dayanıklı olduğu için çocuklarınızın odasından olabildiği kdar az eşya olmalıdır.Özellikle çocuklarınıza oyuncak alırken yünlü oyuncak almayın.Akarların en çok salonda bulunduğunu varsayarsak mümkün olduğunca çocuklarınızın odasını kapatmaya özen gösterin.
 • Evlerimizde en çok akarların bulundukları bölgeler halılardır.Bu sebeple Marmara ilaçlama olarak biz halılarınızı 2 günde bir elektrikli süpürge ile düzenli olarak temizlenmesini şiddetle öneriyoruz.Yine aynı şekilde Çekmeceler, dolaplar, sandıklar gibi uzun süreli kapalı kalan yerlerde iki - üç ayda bir temizlenmelidir.
 • Yukarda saydığımız maddelere ek olarak sizlere “Acerosan” adı verilen ilacı akarlara karşı kullanmanızda yararlı olucaktır. Bu ilaç beyaz bir tozdan ve köpürcüklerden oluşmaktadır.Köpüğü ıslak bir bezle yastık gibi akarların bulunabilceği bölgelere ice sürülmelidir. Toz ise halılar için kullanılır. Halılar önce yıkanır ve kurutulur.

 • Akar ilaçlaması hizmeti verdiğimiz iller arasında İstanbul Akar ilaçlama,izmir Akar ilaçlama ve izmit Akar ilaçlama şubelerimiz vardır.

  Akar Türleri

 • Pas akarı
 • Yassı akar
 • Toz akarı
 • Sarı akar
 • Bitki akarları üreme
 • Kadife akar

 • BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE AKAR İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR!

  AKAR İLAÇLAMA FİYATLARI

  ilaçlama fiyatlarıAkar ilaçlama fiyatlarının çok pahalı olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz.Akar ilaçlamasında kullanılan ilaçlar profesyonel ilaçlar olması gerekmetir. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki belirlediğimiz ilaçlama fiyatları bütün ekonomik bütçelere hitap edecek şekildedir ve hiçbir bütçeyi zorlamaz


  Akar İlaçlama Fiyat Listesi

  100 m2 Bahçe İlaçlama(Akar) Güncelleniyor
  100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama(Akar) Güncelleniyor
  100 – 150 m2 Ev İlaçlama(Akar) Güncelleniyor
  150 – 200 m2 Daire İlaçlama(Akar) Güncelleniyor
  150 – 200 m2 Apartman İlaçlama(Akar) Güncelleniyor
  150 – 200 m2 Mekan, Konut, İşyeri, Daire, Böcek + Akar İlaçlama Güncelleniyor

  Bursa Akar İlaçlama

  bursa akar ilaçlama Bursa akar ilaçlama firmamız, uzman ilaçlama personeli en güvenilir ve en garantili hizmeti; sizlere 7/24 günün her saatinde sunmaktadır.

   

  Sık Sorulan Sorular

  bursa akar ilaçlamaAkar İlaçlama fiyatları?

  Hamamböceği sorularıEvimize akar girmemesi için neler yapmalıyız?

  Hamamböceği sorularıAkarlara karşı hangi ilaçlar ne kadar süre kalıcıdır?

  Hamamböceği sorularıAkar ilaçları nelerdir?

  Hamamböceği sorularıAkar türleri?,Akar böceği hakkında bilgi?

  ev ilaçlama