bursa ilaçlama
 ilaçlaması

istanbul ataşehir,istanbul ataşehir fotoğrafları,ataşehir fotoğraf,ataşehir resimleri

istanbul ataşehir,istanbul ataşehir fotoğrafları,ataşehir fotoğraf,ataşehir resimleri

istanbul ataşehir,istanbul ataşehir fotoğrafları,ataşehir fotoğraf,ataşehir resimleri

istanbul ataşehir,istanbul ataşehir fotoğrafları,ataşehir fotoğraf,ataşehir resimleri

Anasayfa  İstanbul İlaçlama   

Ataşehir Böcek İlaçlama

Konu Başlığı
:
Ataşehir ilaçlama şubemiz,Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan böcek ilaçları ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz.
istanbul ataşehir,istanbul ataşehir fotoğrafları,ataşehir fotoğraf,ataşehir resimleri Ataşehir,İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan en büyük ilçelerinden biridir. Kuzeyinde Ümraniye,kuzeydoğusunda çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçeleri ile komşu olan bir ilçemizdir.
Aslında Ataşehir 2008 yılında kadar kadıköye bağlı olan bir ilçe iken,2008 yılından sonra yerel seçimlerden sonra ilçe olmuştur.Ataşehir toplam 17 mahalleden oluşmaktadır ve yüz ölçüm olarak 38 km²'lik bir alan içinde, 400,000 dayanan nüfusuyla istanbul'un en kalabalık 6 ilçesi olmaktadır.
Böcekler ile mücadele adına 5 yıl istanbul'da Ataşehir böcek ilaçlama şubesini açan marmara ilaçlama önce kurulan ve zama şubesini açan marmara ilaçlama önce kurulan ve zamanla kendisini geliştirerek ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olrak, İstanbul Ataşehir'ın bütün mahalle ve bölgelerine Ataşehir ilaçlama şubemizle ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böcek ve kemirgen ilaçlama hizmetlerini, ekonomik fiyatlar ile garantili olarak sağlayanyasal bir ilaçlama şirketidir


İstanbul Ataşehirde ilaçlama yapılan böcek türlerinden bazıları şunlardır;hamam böceği, pire, kene, bit, fare, çiyan, yılan, akrep, akar, çekirge, karınca gibi diğer tüm haşerelerin ilaçlamasında faaliyet göstermektedir.


istanbul ataşehir,istanbul ataşehir fotoğrafları,ataşehir fotoğraf,ataşehir resimleriAtaşehir özellikle yaz aylarında havaların ısınması nedeniyle böcek ve kemirgen çeşitliliği ve yaşam elverişliliği olarak kesinlikle ilaçlama yapılması gereken konutlar ve iş yerleri barındırmaktadır.İstanbul Ataşehir ilaçlama şirketi olarak, araç filomuz ve motorlu ekiplerimiz ile günün her saati müşterilerimizin istediği gün ve saatlerde profesyonelce ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.Jel ilaçlamasını hamam böceği ilaçlamasında kullanmaktayız .

Ataşehir Haşere ilaçlama ile başlayan ana faaliyetimiz, operasyon merkezimiz tarafından ilaçlama personeline mekan ile bilgilerin aktarılması, ilaçlama saha personelinin mekanınıza uyguladığı ilaçlama teknikleri, periyodik ilaçlama ve haşere danışmanlık, ilaçlama firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetleri kapsamaktadır.Ataşehir ilaçlama katkılarıyla, yapmış olduğumuz ilaçlamadan tek amacımız müşterilerimizin memnuniyeti olup;ilaçlama firmamız uzun süreli mekanınızın haşerelerden arındırılması ve hijyen garantisi verilmektedir.

Soru-Böcek ilaçlamasından sonra evimizde böcek ve haşere sorunu devam ederse ne olucak?
Ataşehir ilaçlama olarak,gelen teknisyenimiz ilaçlama sonrası ev sahibine yada işyeri sahibine ilaçlamada yapmış olduğu uygulamaylolarak jel ilaçlamasını hamam böceği ilaçlamasında kullanmaktayız .

Ataşehir böcek ilaçlama,bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan, insan sağlığına zararsız ilaçları ile etkili ve kesin çözümler sağlamaktadır. İlaçlama şirketimiz, yeterli araç filomuz ve motorlu ekiplerimiz ile günün her saati müşterilerimizin istediği günlerde ve saatlerde profesyonelce ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Soru-Böcek ilaçlamasından sonra evimizde böcek ve haşere sorunu devam ederse ne olucak?
Ataşehir ilaçlama olarak,gelen teknisyenimiz ilaçlama sonrası ev sahibine yada işyeri sahibine ilaçlamada yapmış olduğu uygulamayla ilgili rapor vermektedir. Ataşehir böcek ilaçlama evinizde ve işyerlerinizde yapmış olduğumuz ilaçlamalar garanti kapsamındadır.Herhangi bir problem'de Ataşehir ilaçlama şubemizi aramanız yeterlidir!!

AÇIK ALANLARDA SİVRİSİNEK İLE MÜCADELE

Açık alanlarda sivrisinek mücadelesi için Ataşehir ilaçlama ekibimiz yıl boyunca gerekli dönem ve alanlarda ilaçlama hizmeti yapmaktadır.Sivri sineklerin üreme kaynakları larvasit ilaçlar ile ilaçlanmaktadır.Ataşehir ilaçlama ekibi yaz aylarında kalıcı sinek ilaçları ile haftada 2 kez en az Ataşehir ve mahallerinin ilaçlanması gerekmektedir

İstanbul Ataşehir İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama Güncelleniyor
100 – 150 m2 Bahçe, Konut, Daire İlaçlama Güncelleniyor
100 – 150 m2 Bahçe İlaçlama Güncelleniyor
150 – 200 m2 Daire İlaçlama Güncelleniyor
150 – 200 m2 Bahçe İlaçlama Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, Bahçe, Daire, Böcek + Fare İlaçlama Güncelleniyor

BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR 

istanbul ataşehir,istanbul ataşehir fotoğrafları,ataşehir fotoğraf,ataşehir resimleriSık Sorulan Sorular

bursa Fare ilaçlamaAtaşehir böcek ilaçlama fiyatları ne kadar?

Bursa Orhaneli ilaçlama İstanbul Ataşehir haşere ilaçlama servisiniz var mı?


ev ilaçlama