Fareler nasıl görür

Fare İle Mücadele

Fare görüşü nasıldır

Fareler aynı insanlar gibi görüş alanına sahiptir. Bazı türlerinin gözleri olsa da görme yetisi yoktur. Bunlara kör fareler denilmektedir. Aslen fareler görüşünü değil koku alma duyusunu kullanmaktadır. Tehlikeyi ve yiyecek maddesini burnundaki üstün koku alma duyusu sayesinde bulur. Fare ile mücadele de profesyonel ilaçlama şirketi tercih edilmelidir. Marmara ilaçlama olarak fare ilaçlama servislerimiz günün her saati hizmet vermektedir.

28 Mart 2012 Saat : 9:24
Okunma
Böcek İlaçlama
devamını oku

Böcek ısırığı

Böcek Sokması

Böcek ısırması

Böcek ısırması alerjik durum ve enfeksiyon kapılmasına sebebiyet verir. Böcek sokması olduğunda çoğu insan bir şey olmaz diyerek böcek ısırığı tedavisi olmaya gerek bile duymaz. Ancak bu yanlış bir harekettir. Ciddi sağlık problemine sebep olabilir. Böcek ısırmasına soğuk kompres yapılmalı ve ağrı oluşursa ilaç alınmalıdır. Böcek ısırması sonrası şişlik oluşabilir, kızarıklık görülür. Böcek ısırması yaşadığınızda en yakın sağlık birimine başvurmalı ve tedavi süreçleri öğrenilmelidir.

Isıran böcekler birden fazladır. En sık başınıza gelebilecekler kene ısırması, örümcek ısırması ve pire ısırmasıdır. Her halukarda böyle bir şeyle karşılaştığınızda ilaçlama servisi aramalısınız.

26 Mart 2012 Saat : 9:29
Okunma
Böcek İlaçlama
devamını oku

Çiyan hangi ilaçla yok edilir

Çıyan ilacı

Çıyan ilaçlaması

Çıyanlar sürüngen haşerelerdendir. Yaz geldiğinde çimenlik alanlarda gezinirler. Çok zehirli olan bu haşere için özel çiyan ilacı kullanılmalıdır. Böcek ilaçlama şirketleri çıyan haşeresi ile mücadele de genellikle tarım ilacı kullanırlar. Açık alanda tercih edilebilen bu ilaçlar kapalı alanlarda kullanılmamalıdır. Biz Marmara ilaçlama olarak çıyan ilaçlamada insan sağlığına zarar vermeyen haşere ilacı kullanmaktayız.

22 Mart 2012 Saat : 4:15
Okunma
Böcek İlaçlama
devamını oku

Çekirge Ne Yer

Çekirge İlaçlama

Çekirge neyle beslenir

Çekirgeler genellikle otçul ürünlerle beslenen canlılardır. Çok az türü etçildir ve böceklerle beslenir. Büyük tarım arazilerine çekirge sürüsü girdiğinde dakikalar içinde talan ederek büyük maddi zararlar verirler. Çekirgelerden korunmak ve kurtulmak için çekirge ilaçlama servisi çağrılmalıdır. Yüksek sayıda olan çekirgelerle münferit olarak mücadele edilemez.

19 Mart 2012 Saat : 1:36
Okunma
Böcek İlaçlama
devamını oku
Haşere ilaçlama Son Yazılar FriendFeed
reklam
böcekilaçlama
hamamböceği ilaçlama
böcek ilaçlama

Komedi Komedi