bursa ilaçlama
 ilaçlaması

deriböceği ile mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

danaburnu ilaçlama ve mücadele

Anasayfa  

Danaburnu İlaçlama

Kısa Açıklama
:
Bitler diğer böcek türlerine bağlı olarak farklı yapılBit ve boyları Bit vardır. Bir Bit üzerinde taşıdığı virüslerden dolayı çeşitli hastalıklar bulaştırabilir.Bu özelliklerinden dolayı Bit ilaçlama kesinlikle uzman bir ilaçlama şirketi yapmalıdır
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Danaburnu İlaçlama,Danaburnu ilaçları,Danaburnu ilaçlamanın Önemi
Danaburnu türleri,Danaburnu çeşitleri,Danaburnu böcekleri Danaburnu böceği, toprak içlerinde yaşayan ortalama 3-4 cm boyunda olan böcek türleridir. Koyu kahverengi renklerinde olan danaburnu böceklerinin kısa bacakları vardır. Ses alma duyuları çok gelişmiş olan danaburnu böcekleri, tarla ve bahçe gibi ekili alanlarda toprak içlerine açtıkları çukurlarda yaşarlar ve beslenmelerini bu alanlar üzerinde yetiştirilen ürünlerin köklerini yapraklarını kemirerek sağlar.

Güçlü ağız ve burun yapısı olan danaburnu böceği, özellikle yumuşak topraklarda yaşamayı sever. Toprak içlerine yaklaşık 15-20cm derinliğinde delikler açarak ilerleyen danaburnu böcekleri, gündüzleri toprak altında geceleri ise toprak üzerinde geçirir. Çiftleşme dönemleri mayıs ve haziran aylarında gerçekleşen danaburnu böceği, yumurtalarını toprak içerisine gömer. Ortalama 15-20 gün içerisinde yaklaşık 200–300 yumurta açılarak yavru danaburnu böcekleri ortaya çıkar.

Yavru danaburnu böcekleri de beslenmelerini sağlayabilmek için ekili alanlar üzerinde yetiştirilen ürünlere zarar vermeye başlarlar. Danaburnu böceğinden kurtulmak için danaburnu ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Danaburnu ilaçlama konusunda Marmara ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz.

Danaburnu böceği ilaçlaması hizmeti verdiğimiz iller arasında sında İstanbul Danaburnu böceği ilaçlama,izmir Danaburnu böceği ilaçlama ve izmit Danaburnu böceği ilaçlama şubelerimiz vardır.

Danaburnu böceğiDanaburnu böceği türleri?,Danaburnu böceği hakkında bilgi?

Danaburnu böceğiDanaburnu böceği ile mücadele nasıl olmalıdır?

Danaburnu böceğiDanaburnu hastalık Taşır mı?Danaburnu ısırır mı?


Danaburnu ilaçlama servisi olarak günün her saati etkili danaburnu ilaçları ve deneyimli personelleri ile profesyonel ilaçlama uygulamaları yapmaktayız. Marmara ilaçlama şirketimiz İstanbul,İzmir,Kocaeli ve Bursanın tüm ilçelerinde açık ve kapalı mekân ayırt etmeksizin, haşere sorununuza kesin çözüm üretmektedir.

Böceklerden sorunsuz bir şekilde kurtulmak için,marmara ilaçlama servisimizin telefonlarına istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE DANABURNU  İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR!

Danaburnu böceği İlaçlama Fiyatları

Danaburnu böceği ilaçlama fiyatlarıDanaburnu böceği ilaçlama fiyatlBitnın çok pahalı olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz.Deriböceği ilaçlamasında kullanılan ilaçlar profesyonel ilaçlar olması gerekmetir. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki belirlediğimiz ilaçlama fiyatları bütün ekonomik bütçelere hitap edecek şekildedir ve hiçbir bütçeyi zorlamaz


Danaburnu böceği İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama(Danaburnu böceği) Güncelleniyor
100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama(Danaburnu böceği) Güncelleniyor
100 – 150 m2 Ev İlaçlama(Danaburnu böceği) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Daire İlaçlama(Danaburnu böceği) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Apartman İlaçlama(Danaburnu böceği) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, İşyeri, Daire, Böcek + Bit İlaçlama Güncelleniyor

Bursa Danaburnu böceği İlaçlama

bursa Danaburnu böceği ilaçlama Bursa Deriböceği ilaçlama firmamız, uzman ilaçlama personeli en güvenilir ve en garantili hizmeti; sizlere 7/24 günün her saatinde sunmaktadır.

Dana Burnu Nasıl Ürer?

Mayıs ve Haziran aylarında ortaya çıkan Dana burnu böcekleri bu aylarda yumurtalarını toprakları kazıyarak oluşturdukları odaçıklar içine gizlerler. Dana burnu böceklerinin yumurtaları hava şartlarına da bağlı olmak üzere 2 ile 3 hafata arasında yumurtadan çıkmaktadır.ş Yumurtadan çıkan yavruların ergin döneme gelebilmeleri için 5 farklı evreden geçmeleri gereklidir.4 evreye gelen dana burnu böcekleri artık tarlalarda kendileri toprakların altını kazıyarak dolaşabilir ve bitki ve sebzelere zarar verebilirler. 5 nimf dönemi geçirdikten sonra Temmuz-Ağustos aylarında ergin olurlar.

Sık Sorulan Sorular

bursa Bit ilaçlamaDanaburnu böceği İlaçlama fiyatları?

Danaburnu böceğiEvimize Danaburnu böceği girmemesi için neler yapmalıyız?

Danaburnu böceğiDanaburnu böceği karşı hangi ilaçlar ne kadar süre kalıcıdır?

Danaburnu böceğiDanaburnu böceği çeşitleri nelerdir?