bursa ilaçlama
 ilaçlaması

bursa ilaçlama

böcek ilaçlaması

hamamböcekleri ilaçları ve mücadele

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

Anasayfa  

Ev İlaçlama

Kısa Açıklama
:
En çok böcek ilaçlaması yaptığımız yerler arasında Ev ilaçlama gelmektedir çünkü insanların toplu olarak yaşadıkları yerler olan Evlarda sık sık haşere ve kemirgenlerle karşılaşabilirsiniz Evlarımızda düzenli bir şelikde yapılacak olan böcek ve haşere ilaçlaması,sizin ve diğer dairelerde yaşıyan insanların sağlığı açısından çok önemlidir.
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Ev İlaçlama
ev ilaçlama Ev ilaçlamasında en çok gördüğümüz böcek türleri;karınca,hamam böceği, karafatma,amerikan hamam böceği, oryantal hamam böceği, amerikan hamam böceği, fare, kakalak, tahta kurusu ve pire gibi haşerelerdir.Ev ilaçlamasında 2 yöntem vardır bunlar jel ilaçlama ve sprey ilaçlamadır.Jel ilaçlama'da hiç bir şekilde evinizden ayrılmanıza gerek yoktur ama spreyle yapılan bir ilaçlamada biz yarım saat kadar evinizden ayrılmanızı öneriyoruz. Bunların dışında mutfakta yapılan bir ilaçlamada kimyasal madde kullanıldığı için mutfağa girilmemesi,açıkta yiyecek bırakılmaması önemlidir.
Ev ilaçlamasında önemli olan nokta eve gelen teknisyenin böcek ilaçlama konusunda tejrübeli ve bu işte iyi eğitim almış bir teknisyen olmasıdır böylece ev sahibine fazla zorluk yapaştmadan profesyonel bir ilaçlamayla haşere sorunu çözmüş olcaktır.

ev ilaçlaması kesinlikle bilgi ve uzmanlık gerektirdiğinden bireysel olarak yapılmaması gerekmektedir. Bu nedenle yapılacak olan ev ilaçlama uygulaması kesinlikle Sağlık Bakanlığından izinli ve yasal çalışan ilaçlama şirketleri tarafından uygulanmalıdır.Bursa ev ilaçlama şirketi olarak günün her saati 7/24 sizin istediğiniz saatte ev ilaçlama uygulaması yapmaktayız.
Ev ilaçlaması hizmeti verdiğimiz iller arasında İstanbul Ev ilaçlama,izmir Ev ilaçlama ve izmit Ev ilaçlama şubelerimiz vardır.

Evlerimizde Karıncalardan nasıl kurtulabiliriz?

hamamböcekleri,hamam böceği resimleri,hamam böceği resim,hamam böceğiKarınca sorunundan kurtulmanız için izlemeniz gereken yollar vardır. Yapmanız gerekn ilk adım Evnizdeki karıncaların gelebileceği noktaları tespit etmektir,hijyen kurallarına uymaya(açıkda yiyecek bırakmamak,yiyecekleri kapalı bir yerde saklamak) çok dikkat edinlmesi gereklidir.Bir karınca eğer balkonunuzda açıkta bir yiyecek bıraktığınız taktirde 15 katlı bir apartmanın dairesinde otursanız bile rahatlıkla o açıkta bırakılan yiyeceğe ulaşabilir. En son olarakra profesyonel bir ilaçlama firmasına danışarak Ev ilaçlamasını özel olarak yaptırın.Biz maramara ilaçlama oalrak işyerlerinizde hamam böceklerine karşı jel ilaçlama yöntemi uyguluyoruz

 

Ev İlaçlama Fiyatları

ilaçlama fiyatlarıEv ilaçlama fiyatlarının çok pahalı olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki belirlediğimiz ilaçlama fiyatları bütün ekonomik bütçelere hitap edecek şekildedir ve hiçbir bütçeyi zorlamaz istanbul ilaçlama,izmir ilaçlama ve bursa ilaçlama şubelerimizde tüm il ve ilçelerine gezici sevislerimiz vardır ve ilaçlama fiyatları aynı ve ekonomiktir.


Ev İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama(Ev İçin) Güncelleniyor
100 – 150 m2 Ev, Konut, Daire İlaçlama(Ev İçin) Güncelleniyor
100 – 150 m2 Ev İlaçlama(Ev İçin) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Daire İlaçlama(Ev İçin) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Ev İlaçlama(Ev İçin) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, Ev, Daire, Böcek + Fare İlaçlama Güncelleniyor

BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR

Evimizi kendimiz ilaçlayabilir miyiz?

Evlerinizi kendiniz ilaçlayabilirsiniz ama bu ilaçlamanın zorlukları olcaktır.Birincisi doğru ilacı doğru şekilde uygulama konusunda olcaktır yani hangi haşere türüne ne kadar dozajta ilaç uygulama konusu olcaktır.Profesyonel bir ilaçlama şirketi  hangi ilacı hangi böceğe uygulayaceğını bildiği için biz ev ilaçlama yaptırmadan önce mutlaka bir ilaçlama firmasına danışmanızı öneriyoruz

Bursa Ev İlaçlama

bursa Ev ilaçlama Bursa ilaçlama şirketimiz tarafından Evlarınızı ilaçlarken kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı son derece etkin maddeler içeren ilaçlar olup, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır.Artık işyerlerinizi,evlerinizi,Evlarınızı bursada ilaçlatırken bulunduğunuz yeri terketmenize gerek yok.

 

Sık Sorulan Sorular

bursa Fare ilaçlamaEv İlaçlama fiyatları?

ev ilaçlama Ev ilaçlamada kullanılan kimyasalların insanlara zararı var mı?

ev ilaçlama Eve ilaçlama yaptırmak için uygun mevsim hangisi?

ev ilaçlama Evimiz ilaçlandıktan sonra nelere dikkat etmeliyiz?

ev ilaçlama Evimizi hangi sıklıkta ilaçlatmamız gerekir?

ev ilaçlama