bursa ilaçlama
 ilaçlaması

bursa ilaçlama

bursa ilaçlama

böcek ilaçlaması

hamamböcekleri ilaçları ve mücadele

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

Anasayfa  

Fare İlaçlama

Kısa Açıklama
:
Fare ilaçlamasında Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarla size yardımcı oluyor. Yaptığı profesyonel ilaçlama ile sektöründe lider olup; alanında uzman ekip kadrosuyla 7/24 hizmetinizdedir.
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Fare İlaçlama
fare türleri,fare çeşitleri,fare ilaçlama Fare ilaçlama uygulamasıyla evimizde,işyerlerimizde veya bahçelerimizde farelerden kurtulmak mümkündür.Fare ilaçlamada 2 çeşit ilaçlama yöntemi var.Bunlardan birincisi mekanik mücadele yöntemleridir ve evinize farenin nerden geldiği bulmak ile başlar.Bunu böcek ilaçlama şirketin'den gelen teknisyen ilaçlama uygulamasına başlamadan önce belirler.Bu bölgeler belirlendikten sonra o noktaların ev sahibi tarafından düzenlenmesi veya farenin gelmemesi için iyileştirilmesi yapılır.Fare ile mücadele istasyon yöntemi ile yapılmaktadır.Fare İstasyonlarının giriş ve çıkış delikleri vardır fareler bu deliklerin içine girerler ve istasyonların haznelerine konulan fare ilaçlarını yerler.İstasyon sistemi uygulandığında evdeki fare sorunundan tamamen kurtulmak mümkündür.

Fareler genellikle geniş kulaklı, ince kuyruklu ve sivri burunlu hayvanlardır.Dünyada yaklaşık 550'ye yakın fare türü vardır ve bir fare ortalama 2-3 yıl arası yaşamaktadır Fare ve sıçan birbirlerinden farklı kemirgen türleridir ve familyaları değişik hayvanlardır. Bir sıçanın ağırlığı 350-450 gr kadar olabilirken bu boyutlar fareler için daha küçüktür. Fareler tırmanır,sıçrar hatta yüzebilirler.En çok kabuklu sert yiyeceklerden hoşlanırlar.Farelerin en büyük özellikleri en dar yerlerden geçebilmeleridir.Kapı altlarından,pencerelerden evlerimize ulaşabildikleri gibi,güçlü dişleri sayesinde boruları veya apartman duvarlarını kemirerek,rahatlıkla istedikleri yerlere ulaşabilirler.Fare çok dayankılı bir hayvandır,4 katlı bir apartman düşen fare hiç bir şekilde zarar görmez yaralanmaz. Fareler çok iyi bir yüzücüdür akıntılı veya dalgalı denizlere karşı 2 km'ye kadar yüzebilirken durgun su yüzeylerinde günlerce kalabildikleri gözlenmiştir.

Fare türleri her türlü bitkiyi yerler ve su ihtiyaçlarını besinlerden sağladıkları için suya olan ihtiyaçları diğer hayvanlara göre azdır. Eğer evinizde,işyerinizde veya çevrenizde bir fare gördüyseniz kesinlikle fare yoktur fareler vardır çevrenizde çünkü fareler toplu yaşayan hayvanlardır.Fare'nin işitme duyuları ve koku alma özelliği oldukça gelişmiş bir hayvandır.Bir dişi farenin doğurma süreci 7 haftadır ve  yılda 5-6 defa yavrular.Bu doğumlarda en az 4 ve en çok 10 yavru doğura bilen dişi fare'nin yavruları çiftleşme'ye 2-3 aylıkken başlaya bilirler.Bu özelliklerinden dolayı fareler diğer hayvan türleri arasıdan daha hızlı üreyip çoğala bilirler.
Lağım faresi,ev faresi, tarla faresi, fındık faresi, ev sıçanı, göçmen sıçanı, lemming, misk faresi en çok fare ilaçlaması yaptığımız fare türleridir. Fareler,tahıllarımızı,bahçelerimizdeki sebze ve meyveleri kemirerek büyük zararlara sebep olurlar.Bu yüzde bazı büyük pirinç ihraç eden ülkeler,farelerin zararlı etkilerinden dolayı dışardaki ülkelerden pirinç satın aldığı dönemler olmuştur

Fareler İnsanları Isırır mı?

Fareler aç kaldığı taktirde uyuyan bir insana veya hasta bir insanın burun,kulak yani yumuşal bir yerini kemirirler.Buna örnek vericek olursak afrika'da yılda 50.000 fazla insan fareler tarafından ısırılmakta ve farelerden bir çok virüs ve hastalık kapmaktadır.Tarihte fareler taşıdıkları virüsler yüzünden insanlara veba hastalığını bulaştırmış hatta Türkiye'de 1920 yılın'da bu salgınlardan dolayı 50 bin kişi hayatına son vermiştir.

Fareler Neden Tehlikeli?

fare Fareler yedikleri veya ulaştıkları yiyecek ve içeceklere idrarlarırlarını bulaştırırlar böyle üzerlerinde taşıdıkları virüsleri insanlara taşımış olurlar.Genellikle ilk hastalıkların ilk belirtileri mide bulantısı,baş dönmesi veya ateş yükselmesi olarak gözlenmiştir. Fareler lağımlarda,çöplüklerde yani mis,mikroplu yerlerde dolaştıkları için bir çok hastalık taşırlar

bursa FARE ilaçlamaFarelerin en önemli özelliklerinden birinin dişleri olduğunu hatta bu güçlü dişleri sayesinde bazen mermerleri bile kemirebildiklerini biliyormuydunuz

BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE FARE İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR!


Fare ilaçlaması hizmeti verdiğimiz iller arasında İstanbul Fare ilaçlama,izmir Fare ilaçlama ve izmit Fare ilaçlama şubelerimiz vardır.

Evdeki Fare'lerden nasıl kurtulabiliriz?

hamamböcekleriFareler'den sorunundan kurtulmanız uygulanız gerekn bir takım yollar vardır.İlk yapılması gerekilen uygulama evimize farelerin geliş noktasını tespit etmek.Tespit edilen bölgelerde bir iyileştirilme yapılmasıdır. Daha sonra hijyen kurallarına uymalıyız(açıkda yiyecek bırakmamak,yiyecekleri kapalı bir yerde saklamak),en son olarakra profesyonel bir ilaçlama firmasına danışarak fare ilaçlamasıyla yapılcak mücadeledir.

FARE İLAÇLAMA FİYATLARI

ilaçlama fiyatlarıFare ilaçlama fiyatları şirketimiz tarafından standart olup kesinlikle her bütçeye uygun ekonomik ilaçlama fiyatları belirlemekteyiz. 150 - 200 m2 bir evi ilaçlama şirketi olarak standart bir ev olarak kabul edilir tabi m2 artıkça ilaçlama fiyatına göre değişim göstermektedir.Şöyle bir örnek vericek olursak evimize temizliğe gelcek olan bir temizlikçiyle fare ilaçlamasına ödiyceğimiz maliyet hemen hemen aynıdır.


Fare İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama(Fare) Güncelleniyor
100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama(Fare) Güncelleniyor
100 – 150 m2 Ev İlaçlama(Fare) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Daire İlaçlama(Fare) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Apartman İlaçlama(Fare) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, İşyeri, Daire, Böcek + Fare İlaçlama Güncelleniyor

FARE İLE MÜCADELE

  fare ile mücadele
Bir dişi fare bir seferde 10 kadar fare yavruladığından ve yavru farelerin'de 2 aylık olduktan sonra doğura bilme özelliklerinden dolayı fareler kemirgenler arasında en hızlı üreme yapabilen hayvanlardan biridir. Bu hızlı üreme özelliklerinden dolayı fare'yi işyerimizde,binamızda ilk gördüğümüzde hemen müdahele edip fare ile mücadeleye başlmak çok önemlidir.Yapılacak olan ilk şey profesyonel bir ilaçlama şirketi ile temasa geçip tavsiye almaktır.Fare ilaçları,konusunda uzman ziraat mühendislerince hazırlanır ve deneyimle teknisyenler tarafından fare'nin geliş noktaları tespit edildikten sonra uygulanmaya başlar.

Bursa Fare İlaçlama

bursa fare ilaçlama Bursa ilaçlama şirketimiz tarafından kullanılan fare ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı son derece etkin maddeler içeren ilaçlar olup, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bursa fare ilaçlama şirketimiz, uzman ilaçlama personeli en güvenilir ve en garantili hizmeti; sizlere 7/24 günün her saatinde sunmaktadır.

 

Sık Sorulan Sorular

bursa Fare ilaçlamaFare İlaçlama fiyatları?

Fare sorularıFare nasıl yakalanır?

Fare sorularıFare ilaç dışında hangi yöntemlerle evimizden uzak tutarız?

Fare sorularıFare ilaçları nelerdir?

Fare sorularıFare türleri?,Fare hakkında bilgi?

ev ilaçlama