bursa ilaçlama
 ilaçlaması

istanbul sultanahmet camisi

istanbul boğazının uydudan görünümü

istanbul boğaz manzarası

Anasayfa  İstanbul İlaçlama   

İstanbul Haşere İlaçlama Servisi

Konu Başlığı
:
İstanbul Haşere İlaçlama Servisi
istanbul ve boğaz görünümü   İstanbul haşere ilaçlama servisi olarak etkili böcek ilaçlarını deneyimli personellerimiz ile uygulayarak profesyonel hizmet sağlamaktayız. İstanbul haşere ilaçlama servisimizin ilaçları yasal ilaçlar olup insan sağlığına zararsızdır. İstanbul haşere ilaçlama firmamız Sağlık bakanlığı ruhsatına sahip, yasal bir haşere ilaçlama servisidir.
Haşerelerden kurtulmak için,İstanbul haşere ilaçlama servisimizin telefonlarını günün her saati arayabilirsiniz.
İstanbul haşere ilaçlama servisi olarak, yaptığımız haşere ilaçlama uygulamalarında açık ve kapalı alan ayrımı bulunmamaktadır.İstanbul Haşere ilaçlama servisimiz, 7/24 hizmet vermektedir ve güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
İstanbul'da en çok ilaçlama yaptığımız böcek ve kemirgeneler arasında hamam böceği,fare,karafatma,karınca,pit,kene,kalorifer böcekleri gelmektedir.Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bu böcekler için ayrı dozda etkili ilaçlamar hazırlıyoruz...
Not:İlaçlama firmaların kullanmış oldukları Fumigantlar çok dikkat edilmelidir.Her ne kadar bu Fumigantlar,sağlık bakanlığından onaylı insektist olsada zararlıları zehirli gaz meydana getirerel öldüren bileşenlerdir.Solunum yoluyla etkili olan bu ilaçlar trake sistemi yapan canlılara etkili olsada yoğun kullanıldığı zamanlar bütün hayvanlara ve canlılarıda zehirliye bilmektedir.Bu sebeple,Fumigantlar kullanı sırasında evlerde yada işyerlerinde bulunan evcil hayvanlar için özel önlemler alınması gereklidir.


İlaçlama yaptığımız bazı böcek türlerin şunlardır Sivrisinekler, Karasinek, Simuliidae Türleri, Phlebotominae Türleri, Ceratopogonidae Türleri, Tabanidae Türleri, Ev Tahtakurusu, Bitler, Pireler, Hamam Böcekleri, Ev Cırtlağı, Eşek Arıları, Karıncalar, Kelebekler, Kulağakaçanlar, Uyuz, Alerjiye Sebep Olan Akarlar, Akrepler, Örümcekler, Keneler, Çıyanlar, Tespih Böcekleri, Fare ve Sıçanlar, Yılanlaristanbul'da böcek ve kemirgenler ile mücadelemiz devam etmektedir. İstanbul ilaçlama ,İstanbul ilçe belediyeleri ile ortak yürüttüğü haşere ile mücadele programında toplam 55 hektar alanda yapılan ilaçlama uygulamalarında pireler,keneler ve özellikle sinek ve sivrisinekler için büyük önlemler alındır. Bu bağlamda,ağırlıklı olarak istanbul'daki ormanlarda ve dere yataklarında yapılan ilaçlamalarda 1 tonu geçen insektisit kullanılmıştır.Ayrıca okulların tatile girmesiyle,İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen etki ve testlerde okullarımızda kırım kongo kanamalı ateşi yayan kenelerin popülasyonun araştırma çalışmaları devam etmektedir.böcek ve haşerelerle ilgili en çok sorulan sorular

İLGİLİ KONULAR

istanbul Fare ilaçlamaİstanbul Böcek İlaçlama Şirketi

İstanbul Haşere İlaçlama Firması İstanbul Haşere İlaçlama Firmaları

İstanbul Haşere İlaçlama Firması İstanbul Haşere İlaçlama Firması

İstanbul Haşere İlaçlama Firması İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul Haşere İlaçlama Firması İstanbul Haşere İlaçlama Servisi

İstanbul İlaçlama Firmalari İstanbul İlaçlama Firmaları


ev ilaçlama