bursa ilaçlama
 ilaçlaması

bursa ilaçlama

böcek ilaçlaması

hamamböcekleri ilaçları ve mücadele

belge,böcek ilaçlama ruhsatları

belge,böcek ilaçlama ruhsatları

Anasayfa  

İşyeri İlaçlama

Kısa Açıklama
:
İşyerlerinizde yapılan böcek ve haşere ilaçlaması, sizin, çalışanlarınızın ve en önemlisi size gelen müşterilerinizin gözünde bir prestij kaybını önlemiş olursunuz.Düzenli olarak işyeri ilaçlaması yaptırmanız hem ekonomik olucaktır hemde sağlıklı bir ilaçlama yaptırmış olup böcek veya haşere sorunu ile karşılaşmıycaksınız.
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Artık İşyerlerinizde böcek ve kemirgenlerden kurtulmanız hem çok kolay hem ekonomik!! İlaçlama yaptırırken mekanızı terketmiyceksiniz!! Sağlığınız Tehlikeye Girmiycek!!
işyeri ilaçlama Marmara İlaçlama olarak 1998 yılından bu yana Halk sağlı adına işyeri ilaçlama hizmeti vermektedir. Kuruluşumuz ilk gününden bu yana tüm müşterilerine aynı kalite ve memnuniyet anlayışla yaklaşmış ve tam müşteri memnuniyeti sağlamıştır.
İş yeri ilaçlama, işletmenizde çalışan personellerinizin temiz ve sağlıklı bir ortam içerisinde çalışmaları ve işyerlerinizde üretilen ürünlerin temiz ve sağlıklı koşullarda üretilmesi için yapılan haşere ve kemirgen mücadelesidir.İşyeri İlaçlama uygulamalarında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için kimya ilaçlama şirketi olarak Bursa ,İstanbul, Kocaeli ,İzmit ve izmir genelinde profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.İşyerlerinizde yaşayan ve ortama bıraktıkları mikropları ile her zaman hastalık teşkil eden böceklerden ve kemirgenlerden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi arayın.

Haşere ve kemirgenlerin üreyip, çoğalmalarına fırsat vermemek için düzenli olarak işyerlerinizi,dükkanlarınızı ve çalışma ofislerinizi ilaçlamanız gereklidir.
İşyeri ilaçlaması yaptırmanız sağlık ve ekonomik açıdan size katkı sağlayacağı gibi hem çalışanlarınızın sağlığı hem de üretmekte olduğunuz ürünlerin temizliği açısında önemlidir.İşyeri ilaçlama gibi daha birçok açık ve kapalı alan ilaçlamalarında hizmet veren ilaçlama firmamız deneyimli ilaçlama ekipleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı etkili ilaçları ile ekonomik ve güvenilir İşyeri ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İşyerlerinde kullandığımız insektisit, rodentisit, mollusisit, gibi böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından ve Dünya Sağlık Örgütünce onaylanmış böcek ilaçlardır ve İnsan Sağlığına Kesinlikle zararı yoktur.
İşyeri ilaçlaması hizmeti verdiğimiz iller arasında İstanbul İşyeri ilaçlama,izmir İşyeri ilaçlama ve izmit İşyeri ilaçlama şubelerimiz vardır.

İşyerlerindeki hamamböceklerinden nasıl kurtulabiliriz?

hamamböcekleriHamamböceği sorunundan kurtulmanız için izlemeniz gereken yollar vardır. Yapmanız gerekn ilk adım işyerinizdeki Hamamböceklerinin gelebileceği noktaları tespit etmektir,hijyen kurallarına uymaya(açıkda yiyecek bırakmamak,yiyecekleri kapalı bir yerde saklamak) çok dikkat edin , en son olarakra profesyonel bir ilaçlama firmasına danışarak işyeri ilaçlamasını özel olarak yaptırın.Biz maramara ilaçlama oalrak işyerlerinizde hamam böceklerine karşı jel ilaçlama yöntemi uyguluyoruz.
 
İşyeri ilaçlamaBütün ilaçlarımızın ISO 9000 ve ISO 14000 belgeleri mevcuttur.

İlaçlama Yapıldıktan Sonra İşyerimizi Kapatmalıyız

işyeri ilaçlama 2001 yılında beri Türkiye'de kullanılan Jel ilaçlama uygulaması ile iş yerinizi hiç bir şekilde terketmenize gerek yoktur.Jel ilaçlama uygulmasıyla işyerlerinizde koku,leke ve iz bırakmadan rahatlıkla ilaçlama yapılabilmektedir. Sprey ilaçlamalarda, kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekildedir. Kokulu ilaçlama yapıldığında iş yerinin kapatılması ve birkaç saat kapalı tutulması gerekir. Daha sonrada bir saat kadar havalandırılması gereklidir.

İŞYERİ İLAÇLAMA FİYATLARI

ilaçlama fiyatlarıİşyeri ilaçlama fiyatlarının çok pahalı olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki belirlediğimiz ilaçlama fiyatları bütün ekonomik bütçelere hitap edecek şekildedir ve hiçbir bütçeyi zorlamaz istanbul ilaçlama,izmir ilaçlama ve bursa ilaçlama şubelerimizde tüm il ve ilçelerine gezici sevislerimiz vardır ve ilaçlama fiyatları aynı ve ekonomiktir.


İş yeri İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama(işyerleri İçin) Güncelleniyor
100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama(işyerleri İçin) Güncelleniyor
100 – 150 m2 Ev İlaçlama(işyerleri İçin) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Daire İlaçlama(işyerleri İçin) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Apartman İlaçlama(işyerleri İçin) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, İşyeri, Daire, Böcek + Fare İlaçlama Güncelleniyor

BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR

Bursa İşyeri İlaçlama

bursa işyeri ilaçlama Bursa ilaçlama şirketimiz tarafından işyerlerinizi ilaçlarken kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı son derece etkin maddeler içeren ilaçlar olup, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır.Artık işyerlerinizi veya evlerinizi bursada ilaçlatırken bulunduğunuz yeri terketmenize gerek yok.

 

Sık Sorulan Sorular

işyeri ilaçlamaİşyeri İlaçlama fiyatları?

işyeri ilaçlama Bahçelerimizde haşerelere karşı nasıl tedbirler almalıyız?

işyeri ilaçlama Sadece evi ilaçlatmak yeterlimidir yoksa apartmanıda mı ilaçlatmalıyız?

işyeri ilaçlama İşyerlerimizde ilaçlama böcek ilaçlaması için kesin çözüm mü?

işyeri ilaçlama Karınca türleri?,Karınca İlaçları nelerdir?

ev ilaçlama