bursa ilaçlama
 ilaçlaması

İzmir

İzmir ilaçlama

İzmir ilaçlama

İzmir ilaçlama

İzmir ilaçlama

İzmir ilaçlama

Anasayfa  İzmir İlaçlama  

İzmir İlaçlama Firmaları

Konu Başlığı
:
İzmir İlaçlama Firmaları
ilaçlama İzmir ilaçlama firmaları, İzmir ilinde ve ilçelerinde böcek ve haşere ilaçlama hizmeti veren ilaçlama şirketleridir. Fakat bütün bu hizmet veren İzmir ilaçlama firmaları, yasal ilaçlama firmaları değildir. Bu nedenle hizmet alınacak olan İzmir ilaçlama firmalarına dikkat edilmelidir. Sağlık bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zararsız ilaçlar kullanıyor olmasına dikkat edilmelidir.

17 yılı aşkın süredir İzmir ilaçlama firmaları arasında lider firma olarak hizmet veren böcek ilaçlama şirketimiz, İzmir ilaçlama firmaları arasında en uygun ekonomik fiyatlarla hizmet sağlayan böcek ilaçlama şirketidir.

İlaçlama Yaptığımız Böcek ve kemirgenler arasında kalorifer böceği,karafatma, karınca, akar, mite, arı , bit,pire,sümüklü böcek,kertenkele,akrep,yılan,hamam böceği,fare,sinek,sivrisinek,sıçan gibi her türlü zararlının kontrolünü haftanın 7 günü 24 saat yapmaktayız.


Ülkemizde son yıllarda ölümlere sebep olan "keneler" konusunda izmir ilaçlama firmaları ile ortaklaşa yürütülen ilaçlama çalışmaları devam etmektedir. Bu bağlamda Etkin ilaçlama ve Yeşil ilaçlama ekipleriyle birlikte yapılan ilaçlama faliyetlerinde toplam 12 Hektarlık alan kenelere karşı ilaçlama çalışması bitirilmiş oldu. Eylül aylarında İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne 2000 üzerinde kene başvursu yapıldı,bu başvurula sonucu alınan örneklerde çok az bir miktarda KKKA hastalığına sebep olan kene türü bulundu.
izmir ilaçlama firmaları

  İzmir ilaçlama firmaları'nın beraber düzenledikleri toplantıda Dünyada 850, Türkiye’de de 30’a yakın kene türü tesbit edildiğinin vurgulanarak,düzenli ev ilaçlamarının insan sağlı açısından önemi hakkında görüşler bildirildi. Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı taşıyan kenelerin genelde sığır gibi büyükbaş hayvanlarda bulunduğuna dikkat çeken Başkan Kocaoğlu, tarım ve hayvancılık sektöründe çalışanların özellikle risk altında kaldığına dikkat çekerek, kene ısırmalarına karşı korunması için gerekli tedbirlerin alınması istendi.

İLGİLİ KONULAR

İzmir Fare ilaçlamaİzmir Böcek İlaçlama Şirketi

Haşere İlaçlama Firması İzmir Haşere İlaçlama Firmaları

Haşere İlaçlama Firması İzmir Haşere İlaçlama Firması

Haşere İlaçlama Firması İzmir Böcek İlaçlama Servisi

Haşere İlaçlama Firması İzmir Haşere İlaçlama Servisi

 İlaçlama Firmalari İzmir İlaçlama Firmaları


ev ilaçlama