bursa ilaçlama
 ilaçlaması

bursa ilaçlama

böcek ilaçlaması

hamamböcekleri ilaçları ve mücadele

fare ilaçları,fare kapanları,fare nasıl yakalanır?

Anasayfa  

Keneler İlacı

Kısa Açıklama
:
Kene ilaçlaması muhakkak alanında uzman bir ilaçlama servisi tarafından ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar ile yapılmalıdır. Keneden kurtulmak için alanında uzman ekibiyle hizmet veren şirketimize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Kene İlacı, zehirli kene çeşitleri, zehirli kene resmi, kene ilaçlaması , kene resimleri , kene mücadelesi , kene çeşitleri , zehirli keneler , kene ilaçlama , kenelerle mücadele , zehirli kene türleri, zehirli kene , keneler , kene sokması, kene nerelerde bulunur , kene ısırması resimleri , zararlı kene , kene öldürme,
kene türleri,kene çeşitleri,keneler Kene İlacı, sıcakkanlılara ve çevremize karşı tehlike yaratmadan, uygulanan alanlardaki haşereleri yok eden ve uzun süre yenilerinin gelmesini önleyen, geniş spektrumlu kullanıma hazır bir preparattır.
Kene insektisit uçan ve yürüyen haşerelere karşı yüksek etkili geniş spektrumlu bir haşere ilacıdır.
Kene ilaçları, bireysel mücadele için değil, Haşere sorununu kökten çözebilen bir İnsektisittir.Uygulanan yerlerden Haşereler uzak durur, uzaklaşamayanlar telef olur.
Haşereler; soğukkanlı canlılardır ve gövdelerinde bulunan deliklerden (trakelerden) nefes alarak yaşamlarını sürdürürler. İşte Haşerelerin bu özelliğinden faydalanarak etkisini göstermektedir.
Kene ilacı; molekülleri havaya karışarak oksijenle birlikte Haşerenin sinir uçlarını etkileyerek uzaklaşmasını sağlamaktadır.Haşerelere karşı hem öldürücü hemde uzaklaştırıcı bir etkiye sahiptir.
Kenkov özellikle Kene mücadelesinde çok etkilidir. MedikalAl dan satın alacanınız Chrysamed uygulandığı yerlerde bulunan keneleri yok eder ve yenilerinin gelmesini önler.
 • % 99 Su bazlıdır.
 • Alkol ve solvent içermez.
 • %100 homojen bir emulsiyondur.
 • Kalıntı bırakmaz.
 • Koku yapmaz.
 • Leke yapmaz.
 • Kullanımı kolaydır.
 • Yanmaz.
 • Tahriş etmez.
 • İtici gaz içermez.

 • Kenkov 500 ml'lik sprey; seyahatlerde, otel odalarında, kamp ve piknik alanlarında Kene ve diğer Haşerelerden korunmak için çok idealdir.

  Otel odalarında ilaçlama, yatak, perde, halı, koltuk, kapı, pencere ve yerlere püskürterek, Kamp ve piknik alanlarında, yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak ailenizi ve kendinizi koruyabilirsiniz.

  Sık Sorulan Sorular

  Piknikten dönenler vücutlarında kene olup olmadığını nasıl kontrol etmeli?

  kene sorularıTürkiye'nin hangi bölgelerinde virüs taşıyan keneler yaygın?

  kene sorularıİstanbul'da virüs taşıyan kene var mı?

  kene sorularıKenelerle biyolojik mücadele yapmak mümkün mü?

  kene sorularıKeneyle mücadelede devlet neler yapabilir?

  ev ilaçlama