bursa ilaçlama
 ilaçlaması
Marmara İlaçlama FacebookMarmara İlaçlama Twitter

pire ile mücadele

pire ilacı

pire

pire,pireresimleri,pire fotoğrafları,pire resim,pire görüntüleri,peri foto,pireler,pirelerin resimleri

pire,pireresimleri,pire fotoğrafları,pire resim,pire görüntüleri,peri foto,pireler,pirelerin resimleri

pire,pireresimleri,pire fotoğrafları,pire resim,pire görüntüleri,peri foto,pireler,pirelerin resimleri

pire,pireresimleri,pire fotoğrafları,pire resim,pire görüntüleri,peri foto,pireler,pirelerin resimleri

pire,pireresimleri,pire fotoğrafları,pire resim,pire görüntüleri,peri foto,pireler,pirelerin resimleri

Anasayfa  

Pire İlaçlama

Kısa Açıklama
:
Pireler böcek türleri arasında en hızlı olan haşeredir.Bu yüzden yapılcak olan ilaçlama çok dikkatli ve profesyonel bir ilaçlama şirketi tarafından yapmalıdır.Marmara ilaçlama olarak,Pire ilaçlamasında kendimize %100 güveniyoruz ve pire ilaçlaması için %100 garanti veriyoruz
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Pire İlaçlama,Pire ilaçları,Pireler,Pire ilaçlamanın Önemi
pire türleri,pire çeşitleri,pire ilaçlama
Pire kan emerek beslenen ve çok hızlı üreme özelliğine sahip olan küçük haşere türüdür. Zıplayarak hareket eden pire haşereler arasında en yüksek mesafeye zıplayabilen canlıdır. Dikey ve yatay olarak ortalama 20-25 cm zıplayabilen pire, üzerine konduğu canlıdan sürekli kan emerek beslenir. Binlerce türü bulunan pire üzerinde yaşadığı canlının ismi ile anılır. En bilinen pire türleri köpek piresi, fare piresi, kedi piresi, pamuk piresi, insan piresi, su piresi, toprak piresi, deve piresi, su piresi, tavuk piresi, fare piresi gibi pire türleridir.

Sıcak ortamları seven bu tür ortamlarda daha hızlı üreyen pire, önlem alınmadığı takdirde sıcaklığında etkisi ile yumurtaları hızla açılarak çok çabuk çoğalmaya başlar. Pire ile mücadele için pire ilaçlama şirketlerinden yardım alınmalıdır. Güçlü bacak kaslarına sahip olan pirelerde 4 tane ayak bulunur. Bu 4 ayağın 2 tanesi vücutlarının ön tarafında 2 tanesi de arka tarafında bulunur. Pire zıplamasını arka kısmında bulunan uzun bacakları ile sağlar.

Yumurtlama sistemi ile çoğalan pire haşeresi, yaşamını 3 evrede tamamlar. Bu evreler, yumurta, larva ve pupa evreleridir. Çok sık üreyen pirelerin yumurtaları, ortalama 5-6 gün içerisinde açılarak pupa dönemine, 10-15 gün içerisinde de ergin pire haline gelirler. Pire vantuzlu ayakları sayesinde üzerine zıpladığı canlının derisi üzerine rahatlıkla tutunabilir. Sürekli kan emen ve bu kanı farklı canlılardan emen pire insanlara hastalık bulaştırabilecek en tehlikeli haşerelerdendir. Hastalıklı bir canlıdan aldıkları pis kanı sağlıklı insanlara bulaştırabilirler.

Marmara ilaçlama şirketimiz sağlık bakanlığından onaylı ve bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan özel olarak hazırlanan pire ilaçları ile sizleri bu zararlı haşerelerden kurtaracaktır. Marmara ilaçlama şirketi Bursa, İstanbul ve İzmir’de bulunan şubeleri ile sizlere pire ilaçlaması ve tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde en güvenli en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

bursa kene ilaçlama Pireler aylarca yemek yemeden haytta kalabilirler

bursa kene ilaçlama Pirelerin yaşadığı bir apartmanda büyük olasılıkla %80 oranında yumurta ve sadece %5 oranında yetişkin pire bulunur.


Pire ilaçlaması hizmeti verdiğimiz iller arasında İstanbul pire ilaçlama,istanbul pire ilaçlama ve izmit pire ilaçlama şubelerimiz vardır.

Pireler İnsanlara Nasıl Bulaşır?

pire türleri,pire çeşitleri,pire ilaçlamaPireler kedilerden,köpeklerden evimizde beslediğimiz evcil hayvanlardan insanlara geçebilirler. Ama pireler insanlar üzerinde yaşayamazlar,eğer bir pire vücudumuza geçmişse ilk belirtileri ufak kızarıklıklar olcaktır. Pireleri gözle görmek nerdeyse imkansızdır çünkü pireler haşere türleri arasında en hızlı hareket edendir.Bir pire kendi büyüklüğünün 200 mis kadar zıplayabilir.Bu özelliklerinden dolayı rahatlıkla evcil hayvanlarımıza ve bizlere ulaşabilirler.
 

Pire Hakkında Bilgi

Entomoloji biliminde Siphonaptera takımı içinde bulunan pirelerin dünyada yaklaşık 1500'den fazla türü tespit edilmiştir.Pireler kan emen canlılardır bu yüzden ağız yapıları sokucu ve emicidir.Pireler inanılmaz sıçrayan canlılardır.Bu özelliklerini güçlü arka bacaklarından almaktadırlar.Pirelerin toplam 6 bacağı vardır.Kan emerken kullanıları bir hortumları olan pire kan emcekleri zaman bu hortumlarını ileri doğru uzatır.Pire hortumunu deriye soktuktan sonra arka bacaklarını havaya kaldırarak kan emmeye başlar. Parazit oldukları dönem sadece ergin dönem olan pire inanılmaz üreyen böcek türleridir. Pireler çok hızlı üreyen böcek türleridir ve gennelikle çoğu zaman çiftleşmeleri üzerinde bulundukarı konakçıdayken olur. Pirelerin yumurtadan yani larvadan çıkış dönemleri en çok sıcaklığa bağlı olarak değişir.Pire larvaları hareketli olup, çiğneyici ağız yapısına sahiptirler.

Pireler İlaçlama Fiyatı

Pire ilaçlama fiyatlarının çok pahalı olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz.Pire ilaçlamasında kullanılan ilaçlar profesyonel ilaçlar olması gerekmetir. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki belirlediğimiz ilaçlama fiyatları bütün ekonomik bütçelere hitap edecek şekildedir ve hiçbir bütçeyi zorlamaz


Pire İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama(pire) Güncelleniyor
>100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama(pire) Güncelleniyor
>100 – 150 m2 Ev İlaçlama(pire) Güncelleniyor
>150 – 200 m2 Daire İlaçlama(pire) Güncelleniyor
>150 – 200 m2 Apartman İlaçlama(pire) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, İşyeri, Daire, Böcek + Bit İlaçlama Güncelleniyor

Bursa Örümcek İlaçlama

bursa pire ilaçlama Bursa ilaçlama şirketimiz tarafından kullanılan Pire ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı son derece etkin maddeler içeren ilaçlar olup, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır.Bursa Pire ilaçlama firmamız, uzman ilaçlama personeli en güvenilir ve en garantili hizmeti; sizlere 7/24 günün her saatinde sunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

izmir ilaçlama sorulan sorular

istanbul Avcılar ilaçlama Pire ilaçlama fiyatları ne kadar?

istanbul Avcılar haşere ilaçlama servisi İstanbul Pire haşere ilaçlama servisiniz var mı?

Pireler kediden insana geçebilir mi? Pireler kediden insana geçebilir mi?

Kedimi pireden nasıl kurtarabilirim? Kedimi pireden nasıl kurtarabilirim?

Kedimin pirelendiğini nasıl anlarım? Kedimin pirelendiğini nasıl anlarım?

Pire kedilerde hangi hastalıklara yol açabilir?Pire kedilerde hangi hastalıklara yol açabilir?
İLGİLİ YAZILAR

İstanbul pire ilaçlamaİstanbul pire ilaçlama

İzmir pire ilaçlamaizmir pire ilaçlama

kocaeli pire ilaçlamaKocaeli pire ilaçlama


ev ilaçlama