bursa ilaçlama
 ilaçlaması
Marmara İlaçlama FacebookMarmara İlaçlama Twitter

istanbul Şile,şile resimleri,şile fotoğrafları,şile foto,şile resim,şile fotoğrafları

istanbul Şile,şile resimleri,şile fotoğrafları,şile foto,şile resim,şile fotoğrafları

istanbul Şile,şile resimleri,şile fotoğrafları,şile foto,şile resim,şile fotoğrafları

istanbul Şile,şile resimleri,şile fotoğrafları,şile foto,şile resim,şile fotoğrafları

istanbul Şile,şile resimleri,şile fotoğrafları,şile foto,şile resim,şile fotoğrafları

istanbul Şile,şile resimleri,şile fotoğrafları,şile foto,şile resim,şile fotoğrafları

Anasayfa  İstanbul İlaçlama   

Şile Böcek İlaçlama

Konu Başlığı
:
Şile'de bulunan ilaçlama şubemiz ile şile ve çevre semtlerine ilaçlama servisimiz vardır
istanbul Şile,şile resimleri,şile fotoğrafları,şile foto,şile resim,şile fotoğrafları Halk sağlığı adına İnsektisit,Rodentisit ve Mollusisit ilaçları kullanarak böcek ve kemirgenler ile mücadele eden Şile böcek ilaçlama şubesimiz Sağlık Bakanlığından ONAYLI VE YASAL bir ilaçlama şirketi olarak tam 8 yıldan beri şile merkezdeki ofisinde böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir.
İstanbul Şile'nin bütün mahalle ve bölgelerine Şile ilaçlama şubemizle ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böcek ve kemirgen ilaçlama hizmetlerini, ekonomik fiyatlar ile garantili olarak sağlayan bir yasal bir ilaçlama şirketidir.


İstanbul Şile'de ilaçlama yapılan böcek türlerinden bazıları şunlardır;hamam böceği, pire, kene, bit, fare, çiyan, yılan, akrep, akar, çekirge, karınca gibi diğer tüm haşerelerin ilaçlamasında faaliyet göstermektedir.
Şile özellikle yaz aylarında havaların ısınması nedeniyle böcek ve kemirgen çeşitliliği ve yaşam elverişliliği olarak kesinlikle ilaçlama yapılması gereken konutlar ve iş yerleri barındırmaktadır.İstanbul Şile ilaçlama şirketi olarak, araç filomuz ve motorlu ekiplerimiz ile günün her saati müşterilerimizin istediği gün ve saatlerde profesyonelce ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.Jel ilaçlamasını hamam böceği ilaçlamasında kullanmaktayız .

Şile Haşere ilaçlama ile başlayan ana faaliyetimiz, operasyon merkezimiz tarafından ilaçlama personeline mekan ile bilgilerin aktarılması, ilaçlama saha personelinin mekanınıza uyguladığı ilaçlama teknikleri, periyodik ilaçlama ve haşere danışmanlık, ilaçlama firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetleri kapsamaktadır.Şile ilaçlama katkılarıyla, yapmış olduğumuz ilaçlamadan tek amacımız müşterilerimizin memnuniyeti olup;ilaçlama firmamız uzun süreli mekanınızın haşerelerden arındırılması ve hijyen garantisi verilmektedir.

Şile Hakkında Kısa Bilgi

Şile,istanbul trafiği ve kalabalığından kendini sıyırmış,gürültünün olmadığı yeşillik ve tertemiz bir denize sahip istanbul'un nadide semtlerinden biridir.İlçe marmara bölgesinin kuzey kısmında yer almaktadır ve karadeniz kıyısına doğru uzanır. Şile'nin son nüfus sayımına göre,genel nüfusu 33.923 olarak tespit edilmiştir.59 köyden oluşan şile'de toplam 38 mahallesi bulunmaktadır.Şile ilçesi köyleri Merkez, Ağva, Yeşil vadi, Teke bucaklarına bağlıdırlar.

Soru-Böcek ilaçlamasından sonra evimizde böcek ve haşere sorunu devam ederse ne olucak?
Şile ilaçlama olarak,gelen teknisyenimiz ilaçlama sonrası ev sahibine yada işyeri sahibine ilaçlamada yapmış olduğu uygulamaylolarak jel ilaçlamasını hamam böceği ilaçlamasında kullanmaktayız .

Soru-Şile'de kırım kongo kenesi görülmektemidir?
Özellikle 2009 yılından sonra ülkemizde çok sayıda ısırması sonucu Kongo Kanamalı Ateşi hastalığını insanlara bulaştıran kırım kongo kenesi son bir kaç yıldır azda olsa şile ve çevre ilçelerinde yeşillik alanlara görülmektedir. Şile'de yapılan düzenli ilaçlama uygulamarı sonucu kene sorunlarına karşı tedbirler alınamaktadır.

Soru-İlaçlama'dan sonra evimizi terketmemize gerek var mı?
2002 yılında ülkemizde uygulanmaya başlatılan jel ilaçlama yöntemi ile hiç bir şekilde hem ilaçlama öncesi her hangi bir hazırlık yapmanıza nede ilaçlama sonrası evinizi terketmenize gerek yoktur.Jel ilaçlama,ev ve işyerlerinizde kesinlikle koku,leke ve iz bırakmaz.

Şile Belediye İlaçlama Programı Nedir?

şile ilaçlama Havaların ısınmasıyla birlikte artan böcek ve kemirgen sayıları larva dönemlerin'de ilaçlama yapılmayınca çok çabuk üreyip büyük rakamlara ulaşmaktadır.Belediye ilaçlama programı kapsamımızda gelen istekler üzerine,mahalle,apartman,park,bahçe ve binalarınızı çok uygun fiyatlarda ilaçlama hizmeti veriyoruz.Evlerinizde hijyen kurallarına her ne kadar dikkat etsenizde ne yazıkki apartman bahçenizde,yada binanızın önündeki çöplerden dolayı bir çok böce türü evlerinize gelebilir.Şile ilaçlama olarak 7 gezici servisimizle şilenin neresinde olursanız olun %100 garantili ilaçlama hizmeti vermeye devam ediyoruz.
 
Şile böcek ilaçlama,bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan, insan sağlığına zararsız ilaçları ile etkili ve kesin çözümler sağlamaktadır. İlaçlama şirketimiz, yeterli araç filomuz ve motorlu ekiplerimiz ile günün her saati müşterilerimizin istediği günlerde ve saatlerde profesyonelce ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Soru-Böcek ilaçlamasından sonra evimizde böcek ve haşere sorunu devam ederse ne olucak?
Şile ilaçlama olarak,gelen teknisyenimiz ilaçlama sonrası ev sahibine yada işyeri sahibine ilaçlamada yapmış olduğu uygulamayla ilgili rapor vermektedir. Şile böcek ilaçlama evinizde ve işyerlerinizde yapmış olduğumuz ilaçlamalar garanti kapsamındadır.Herhangi bir problem'de Şile ilaçlama şubemizi aramanız yeterlidir!!


AÇIK ALANLARDA SİVRİSİNEK İLE MÜCADELE

Açık alanlarda sivrisinek mücadelesi için Şile ilaçlama ekibimiz yıl boyunca gerekli dönem ve alanlarda ilaçlama hizmeti yapmaktadır.Sivri sineklerin üreme kaynakları larvasit ilaçlar ile ilaçlanmaktadır.Şile ilaçlama ekibi yaz aylarında kalıcı sinek ilaçları ile haftada 2 kez en az Şile ve mahallerinin ilaçlanması gerekmektedir

İstanbul Şile İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama Güncelleniyor
100 – 150 m2 Bahçe, Konut, Daire İlaçlama Güncelleniyor
100 – 150 m2 Bahçe İlaçlama Güncelleniyor
150 – 200 m2 Daire İlaçlama Güncelleniyor
150 – 200 m2 Bahçe İlaçlama Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, Bahçe, Daire, Böcek + Fare İlaçlama Güncelleniyor

BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR 

Sık Sorulan Sorular

bursa Fare ilaçlamaŞile böcek ilaçlama fiyatları ne kadar?

Bursa Orhaneli ilaçlama İstanbul Şile'ye haşere ilaçlama servisiniz var mı?


ev ilaçlama