bursa ilaçlama
 ilaçlaması
Marmara İlaçlama FacebookMarmara İlaçlama Twitter

tahtakurudu ile mücadele

tahtakurudu ilacı

tahtakurudu ilacı

Anasayfa  

Tahtakurudu  İlaçlama

Kısa Açıklama
:
Konuyla İlgili Sayfalar
:
Konu Başlığı
:
Tahtakurdu İlaçlama,Tahtakurdu ilaçları,Tahtakurtları,Tahtakurdu ilaçlamanın Önemi,tahta kurdu tamamen nasıl yok edilir ,Tahta kurdu insanları ısırır mı? ,Tahta kurdu nerelerde yaşar? ,Tahta kurdu nasıl çoğalır? ,Tahta kurdu nerde yumurta bırakır?
tahtakurdu türleri,tahtakurudu çeşitleri,tahtakurudu ilaçlama Tahta kurusu haşeresi, beslenmesini kan emerek sağlayan küçük haşere türüdür. Vücut yapısı olarak alttan ve üstten basık şekilde olan tahta kurusu haşeresinin baş kısmında 1 çift anten ve 6 tane bacağı bulunur. Küçük canlılar olan tahta kuruları ortalama 3-5 mm arasında değişen boylara sahiptir. Esnek vücut yapısına sahip olan tahta kurusu kan emdikçe şişer. Emdikleri kanı uzun süre bünyelerinde taşımalarından dolayı ortalama 500 gün beslenmeden yaşayabilirler. Ayrıca bu özellikleri tahta kurusu böceğinin hastalık bulaştırıcı bir haşere olduğunun da göstergesidir. Hastalıklı bir canlıdan aldığı kanı sağlıklı bir canlıya bulaştırabilir.
Ev içlerinde yatak, koltuk, kanepe, elbise dolapları gibi insanların vücutları ile temas halinde olan eşyalar içerisine yuvalanan tahta kurusu, özellikle geceleri ortaya çıkarak uyku halinde olan insanların kanını emer.


Tahta kurusu ısırığı insanlarda şiddetli kaşıntıya ve deri üzerinde şişmelere ve kabarmalara neden olur. Yumurtlama sistemi ile çoğalan tahta kurusu yumurtalarını bu tür eşyaların içerisinde saklar. Hızlı üreyen ve hızlı çoğalan haşere türlerinden olan tahta kurusu ile mücadele için düzenli olarak tahta kurusu ilaçlaması yaptırmalısınız.

Tahta kurusu önlem alınmadığı takdirde kısa sürede çoğalır. Tahta kurusundan kurtulmak için profesyonel ilaçlama şirketlerine tahta kurusu ilaçlaması yaptırmalısınız.

Marmara ilaçlama şirketi günün her saati Bursa, İstanbul ve İzmir’in tüm ilçelerinde bulunan şubeleri ile tahta kurusu ilaçlama ve tüm haşerelerin ilaçlanmasında etkili ilaçları ve uzman personeli ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin istediği günlerde ve saatlerde hizmetler veren Marmara ilaçlama şirketimize günü her saati ulaşabilir ve istediğini saatlerde servis sağlamaktadır.

bursa tahtakurdu ilaçlama Bir Tahtakurusunun Kendi Ağırlığının 2 Katı Kadar Kan Emdiğini Biliyormuyduz!!


Tahta Kuruları Hakkında Kısa Bilgiler

tahtakurdu türleri,tahtakurudu çeşitleri,tahtakurudu ilaçlama TahtaKurdu ailesine baplı bütün böcek türkerinin hepsi sıcakkanlı hayvanların kanını emerek beslenir ve tahtakurdu'nun dünyada 75 yakın türü saplanmıştır. Ev tahtakurusu bilinen en yaygın tahtakurusudur ve insanlar için bir çok zararı vardır. Ev tahtakurusunun boyu yaklaşıl 6 mm olup uvücut yapıları yassı,oval ve kırmızı renkte bir böcek türüdür.
Tahta Kuruları gerekmektedir. Tahtakuruları beslenemeden uzun süre yaşayabilme özelliğine sahiptir bu süre yaklaşık olarak 1 yıldır. Tahtakuruları çok hızlı üreyen böcek türleri arasında değildir bir dişi hayatı boyunca 60 ile 210 yumurta bırakabilir.

 BURSA,İSTANBUL VE İZMİR'İN TÜM SEMTLERİNE TAHTAKURUDU  İLAÇLAMA SERVİSİMİZ VARDIR!

Tahtakurdu İlaçlama Fiyatları

tahtakurudu ilaçlama fiyatlarıTahtakurudu ilaçlama fiyatlarının çok pahalı olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz.Tahtakurudu ilaçlamasında kullanılan ilaçlar profesyonel ilaçlar olması gerekmetir. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki belirlediğimiz ilaçlama fiyatları bütün ekonomik bütçelere hitap edecek şekildedir ve hiçbir bütçeyi zorlamaz


Tahtakurdu İlaçlama Fiyat Listesi

100 m2 Bahçe İlaçlama(Tahtakurdu) Güncelleniyor
>100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama(Tahtakurdu) Güncelleniyor
>100 – 150 m2 Ev İlaçlama(Tahtakurdu) Güncelleniyor
>150 – 200 m2 Daire İlaçlama(Tahtakurdu) Güncelleniyor
>150 – 200 m2 Apartman İlaçlama(Tahtakurdu) Güncelleniyor
150 – 200 m2 Mekan, Konut, İşyeri, Daire, Böcek + Bit İlaçlama Güncelleniyor

Bursa Tahtakurdu İlaçlama

bursa tahtakurdu ilaçlamaBursa ilaçlama şirketimiz tarafından kullanılan Tahtakurdu ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı son derece etkin maddeler içeren ilaçlar olup, ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır.Bursa Tahtakurdu ilaçlama firmamız, uzman ilaçlama personeli en güvenilir ve en garantili hizmeti; sizlere 7/24 günün her saatinde sunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

izmir ilaçlama sorulan sorular

Tahtakurdu ilaçlama Tahtakurdu ilaçlama fiyatları ne kadar?

istanbul Tahtakurdu haşere ilaçlama servisi İstanbul Tahtakurudu haşere ilaçlama servisiniz var mı?

istanbul Tahtakurdu haşere ilaçlama servisi Tahta kurdu nasıl yok edilir? , Tahta kurdu nasıl oluşur , Tahta kurdu nasıl ölür Tahta kurdu zararlımı?


ev ilaçlama