bursa ilaçlama
 ilaçlaması

yılan resimleri,yılan,yılan ilaçlama,yılan foto,halı böcekleri,yılan ile mücade,yılan foto

yılan resimleri,yılan,yılan ilaçlama,yılan foto,halı böcekleri,yılan ile mücade,yılan foto

yılan resimleri,yılan,yılan ilaçlama,yılan foto,halı böcekleri,yılan ile mücade,yılan foto

yılan resimleri,yılan,yılan ilaçlama,yılan foto,halı böcekleri,yılan ile mücade,yılan foto

yılan resimleri,yılan,yılan ilaçlama,yılan foto,halı böcekleri,yılan ile mücade,yılan foto

ilaçlama,ilaçlama resimleri,ilaçlama resim,ilaçlma fotoğrafları,ilaçlama foto,ilaçlama resimleri,ilaçlama fotoğrafları,ilaçlama resimleri,ilaçlama

ilaçlama,ilaçlama resimleri,ilaçlama resim,ilaçlma fotoğrafları,ilaçlama foto,ilaçlama resimleri,ilaçlama fotoğrafları,ilaçlama resimleri,ilaçlama

ilaçlama,ilaçlama resimleri,ilaçlama resim,ilaçlma fotoğrafları,ilaçlama foto,ilaçlama resimleri,ilaçlama fotoğrafları,ilaçlama resimleri,ilaçlama

Anasayfa  

Yılan İlaçlama

Kısa Açıklama
:
Yılan İle Mücade Konusunda deneyimli ve referaslara sahip olan Marmara İlaçlama Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarla size garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
Konu Başlığı
:
İstanbul,İzmir,Bursa ve Kocaeli'nin Bütün ilçelerinde yılan ilaçlama hizmetimiz vardır
yılan,yılan resimleri,yılan resim,yılan,yılan fotoğrafları,yılan ilaçlama,yılan mücadelesi Yılan uzun vücutlu, ayaksız, etçil beslenen sürüngenlerdir. Vücudunun üstü pullarla kaplı olan yılanın dünya üzerinde 3000 kadar türü mevcuttur. Türkiye’de 47 türü bulunan yılanlar Antarktika dışında dünyanın her yerinde bulunurlar. Zehirli ve zehirsiz yılan türleri mevcuttur. Genellikle yılan zehrini avını öldürmek için kullanır fakat tehlike anında savunma olarak da kullandığı için insanlarda acılı yaralanmalara hatta ölüme bile neden olabilirler. Zehirsiz yılanlar avını sıkarak öldürür veya canlı olarak yutarlar. İnsanlar için son derece tehlikeli olan, görünüşleri itibari ile zehirli veya zehirsiz diye ayırt edilemeyen yılanlarla bireysel olarak mücadele etmek çok tehlikelidir. Bu nedenle yılanlarla mücadele de yasal çalışan ilaçlama şirketlerinden yılan ilaçlama hizmeti alınması gerekir.
Yılan uzun ve çatallı dillerini koku algılamada kullanır. Genellikle üç metre ilerisini göremeyen yılan ağzını açmadan solunum yapar. Avını yutarken ağzı dolu olduğu halde dahi nefes alabilmektedir. Yılanda dış kulak yoktur ama çene ve kulak arasındaki kemik bağlantıları sayesinde topraktan gelen sarsıntıları kolaylıkla işitebilir. Yılanların boy ve renkleri türlerine göre değişmektedir.
Bağcılar Böcek İlaçlama ŞirketleriYILANLARIN BULUNDUKLARI BÖLGELERE KÜKÜRT KOYUN!!

Salgı bezleri olmadığı için derileri sürekli kuru olan yılanlar büyümelerine engel olduğu için belirli aralıklarda deri değiştirirler. Yılanın zehri avının etini eritmek için kuvvetli bir sindirim sıvısıdır. Zehirsiz yılanlarda bile sindirim sıvısı bulunur. Bu nedenle ağızlarına parmak sokulduğunda veya dişlediğinde tükürük salgısından dolayı şiddetli yanma ve şişme yapar. Tehlikeli canlılar olan yılanlardan uzak durup, yaşam alanlarımıza girdiğinde profesyonel destek alıp yılan ilaçlama yaptırmalıyız. Kış uykusuna yatan yılan yaz aylarında vücut ısısını yükseltmek için güneş altında yatıp sıcak kayalara temas etmektedir.

Yılan beslenmesinde böcek, karınca, fare, kurbağa gibi canlı hayvanları yer. Çeneleri 180 derece açılabildiği için iri avlarını bile kolaylıkla yutabilirler. Yılanlarda üreme yumurtlayarak olur. Yumurtalardan ergine benzer yavrular çıkmaktadır. Boa, anakonda ve engerek yılanları yumurtalarını karnında geliştirerek doğurur. Yılanda gebelik süresi iki aydır.
17 yıldan bu yana Marmara İlaçlama Olarak Garantili Yılan İlaçlama Hizmeti vermekteyiz..

yılan resimleri,yılan,yılan ilaçlama,yılan foto,halı böcekleri,yılanile mücade,yılan fotoYılanla mücadele de ilaçlama şirketimizden 7 Gün 24 Saat yılan ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. İlaçlama şirketimizde yılan ilaçlamada kullanılan etkili yılan ilaçları ziraat mühendislerimiz kontrolünde titizlikle hazırlanıp yılan ilaçlama eğitimi almış profesyonel personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Şirketimizde uygulanan etkili yılan ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar olup insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlardır. Yılan ilaçlama da en son teknolojik cihaz ve ilaçlarla uygulama yapan ilaçlama şirketimiz etkili, güvenli ve %100 garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
ilaçlama hizmetleri 
Yılan'lardan Garantili Kurtulun!!

Yılana karşı önlem

Havaların ısınmasıyla birlikte kırsal bölgelerde ve özellikle müstakil bahçeli olan evlerde yılanlar sıkça görülmeye başlandı bu sebeple yılanlara karşı bir takım önlemler almanızda büyük yararlar vardır.
Özellikle istanbul'un çatalca,tuzla,silivri ve şile gibi yeşillik alanlarında yılanlar tarafından sokulan insalar gördük,genellikle karşılaştığımız bu yılan türleri engerek veya bodinik diye bilen zehirli yılan türleridir. Yılanlara karşı bireysel olarak alabilceğiniz en iyi önleme yılanların bulundukları veya geçtikleri bölgelere kükürt koymaktır.Peki kükürt ne yapar? Kükürt içinde bulundurduğu kimyasal bileşenleri sayesinde yılanın derisini yakar,kükürtün üstünden sürünerek geçen yılanlar bir süre sonra ölücektir.

Yılan Sokması Belirtileri

 • Yılan'ların soktuğu yerde uyuşukluk ve duyu kaybı yaşanmaktadır
 • Zehirin etkisiyle bilinç kaybı,konuşma bozukluğu ve baş dönmesi yaşana bilmektedir.
 • Dilde ve larenkste paralizi sonucu yutma ve solunum güçlüğü, solunum yetmezliği,
 • Alerjik reaksiyona tepki veren insanlarda bayılma ve mide bulantısı görülür
 • Göz bebeklerinde büyüme görülmektedir.
 • Yılan Sokmasında Yapılması Gereken İlk Müdahele

  Yılan soktuğu yer kırmızı bir renk alıcaktır bu bölge ılık su ile bir kaç defa yıkanmalıdır.Yaralı bölgenin hareket etmemesi ve kan dolaşımının hızlanmaması gereklidir bu sebeple yaralı bölgeyi bir tahta yardımıyla destekleyip harek ettirmemeniz gereklidir. Tek taraflı ( kalp ile yaralı kısım arasına ) venöz turnike uygulayın,

  Yılan Isırmasında Yanlış Yapılan Hatalar

  Yılan sokmasında bilinen en büyük yanlış halk arasında yaranın ısırılıp zehiri ağızla emme uğaşı olarak bilinsede aslında bu uygulama insanlarımızın sadece filmlerde gördüğü bir işe yaramaktan çok zarar veren bir uygulama olmaktadır. Bunun dışından ısırlan bölge kesme yapılmamalı,sıkı bir bağ ile bağ yapılmamalı aksi durumda kan dolaşı durcağından kolun veya bağın kaybedilmesine sebep olmaktadır.
  Yılanın ısırdığı bölge buz konulmamalıdır.Bayılmalarda kesinlikle elektirik şoku uygulanmamaktadır.

  YILAN İLAÇLAMA FİYATLARI

  ilaçlama fiyatlarıYılan ilaçlama fiyatları şirketimiz tarafından standart olup kesinlikle her bütçeye uygun ekonomik ilaçlama fiyatları belirlemekteyiz. 150 - 200 m2 bir evi ilaçlama şirketi olarak standart bir ev olarak kabul edilir tabi m2 artıkça ilaçlama fiyatına göre değişim göstermektedir.Şöyle bir örnek vericek olursak evimize temizliğe gelcek olan bir temizlikçiyle yılan ilaçlamasına ödiyceğimiz maliyet hemen hemen aynıdır.


  Yılan İlaçlama Fiyat Listesi  100 m2 Bahçe İlaçlama(yılan İçin) 0,000 TL
  100 – 150 m2 İşyeri, Konut, Daire İlaçlama(yılan İçin) 0,00 TL
  100 – 150 m2 Ev İlaçlama(yılan İçin) 00 TL
  150 – 200 m2 Daire İlaçlama(yılan İçin) 000,000TL
  150 – 200 m2 Apartman İlaçlama(yılan İçin) Güncelleniyor
  150 – 200 m2 Mekan, Konut, İşyeri, Daire, Böcek + Fare İlaçlama 0.00TL
  ev ilaçlama