Hakkımızda

Marmara Grup 1998 yılında halk sağlı adına böcek ve kemirgenler ile mücade amacıyla kurulmuş T.C. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı ve Dünya Sağlık Örgütünün uygun gördüğü böcek ilaçlarını kullanan yasal bir ilaçlama firması olarak tam 13 yıldır ilaçlama sektöründe kurumsal bir firma olarak müşterilerine %100 garantili ilaçlama hizmetlerine devam etmektedir.

Marmara ilaçlama,İstanbul ilaçlama,İzmir ilaçlama,Kocaeli İlaçlama ve Bursa ilaçlama olarak toplam 4 ana şube ve bu şubelere bağlı 55 adet alt şube olarak Türkiye’de en büyük haşere ilaçlama filosuna sahip kuruluştur.Marmara Grup Fümigasyon(İlaçlama) Sektöründe en üst hizmet ve kaliteyi müşterilerine sunamak adına bünyesinde bulundurduğu Ziraat mühendisleri ile  AR-GE  çalışmalarına devam etmekte ve bu konularda ilçe belediyleri ile ortamk sürdürdüğü belediye ilaçlama kampanyaları ve diğer projeleri devam etmektedir.Sistem etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak modern teknolojiyi takip etmek , etkin pazar araştırmaları yaparak sürekli büyümek , hedef kitleyi arttırarak tüm çalışanlarla beraber yaşayarak müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmaktır.

 

Bu bağlamda Rekabet ortamının yoğun bulunduğu böcek ve haşere ilaçlama sektöründe,2002 yılında ilk  kez Marmara Grup tarafından kullanılmaya başlatılan Jel ilaçlama yöntemi ile artık evlerinizde böcek ve kemirgenlerden kurtulmak hem çok ekonomik hemde çok kolay olmaktadır.Jel ilaçlama yöntemi ile evlerinizde koku leke veya iz bırakmadan rahatlıkla ilaçlama hizmeti verilebilmektedir.

Marmara  İlaçlama Firma olarak Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve Dünya Sağlık Örgütünün onaylamış olduğu icon marka böcek ilaçları ile müşterilerine böcek  ve kemirgenlerden kurtulmak adına %100 garantili  vermektedir.Tüm ilaçlama uygulamalarımızdan sonra müşterilerimize gerekli yasal belgerimizi teslim etmekteyiz.

 

 

 

Firmamız, il sağlık müdürlüğünce verilen Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaç Uygulama İzin Belgesi’ sahibi ve HASKOD üyesi olup, hizmetlerine  TSE 8358 HYB ve ISO 9001-2000 kalite belgesi  ile devam etmektedir.

Amacımız, müşterilerimizin uyguladığı tüm Kalite Sistemleri (ISO – TSE – HACCP – BRC vb.) standartları ile birebir uyum içerisinde çalışarak, işletmelerin üretim hassasiyetlerine uygun çalışma programları hazırlamak, müşterimize en iyi hizmeti vermek ve müşterimizin Pazar payını yükseltmesine yardımcı olmaktır

 

İlaçlama firması olarak sağlık bakanlığı onaylı ve yasal olarak çalışan bütün belge, bilgi donanımına sahip bir şirket olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız. Bünyemizde çalışan ziraat mühendisi kontrolünde ilaçların dozajı ayarlanıp ondan sonra gerekli ilaçlamalar yapılmaktadır.

Rekabet ortamında olan pest kontrol ve fümigasyon sektöründe , öncü şirketimizin bu özelliğini varlığını sürdürebilmek için , rekabeti uluslararası standartlara uygun ve kalitede gerçekleştirmekteyiz.

 

 

 

 

 

Misyonumuz;

– Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak,
– İnsana ve Çevreye zarar vermeyen uygulamaları gerçekleştirmek,
– Kalite hedeflerinin ölçülebilir, uygulanabilir gözden geçirilebilir çerçevede olmasını sağlamak,
– Sektörümüzdeki gelişmeleri çalışanlarımıza ve müşterilerimize eğitimlerle yansıtmak,
– Müşterilerimizi ekonomik açıdan sıkıntıya sokmayan düzeltici ve önleyici işlemleri önermek ve    önerilerimizin gerçekleşme değerlendirmelerini yapmak,
– Sürekli gözden geçirme ve denetimlerle bir defada uygun, hatasız hizmet sunmaktır.

 

Vizyonumuz:

Bilim ve teknolojinin sürekli geliştiği bir dünyada, MARMARA BÖCEK İLAÇLAMA olarak çalışanlarımızla birlikte kendimizi sürekli geliştirerek, teknolojik yenilikleri ve en uygun hizmeti; müşterilerimize, duyarlılık, sorumluluk ve dürüstlük anlayışı çerçevesinde vererek bir defada istenilen sonuçlara hatasız ulaşmaktır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*